DOŚWIADCZENIE - działamy na rynku od 21.03.2012 roku,  mamy ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zdobyte w przeszłości w innych firmach na stanowiskach księgowych, głównych księgowych oraz biurach rachunkowych. SET Spółka z o.o. jest prowadzone w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów  oraz posiada aktualne obowiązkowe ubezpieczenie OC.

KOMPLEKSOWOŚĆ - księgowość to tylko jeden z elementów usług jakie świadczymy … kadry … płace … nie ma żadnego problemu obsłużymy również to.

OPTYMALIZACJA PODATKOWA - aktywnie uczestniczymy w wyszukiwaniu rozwiązań, które pozwolą na ograniczenie kosztów czy skorzystanie z ulg podatkowych

NAJNOWSZA WIEDZA - skuteczne biuro rachunkowe to takie, które jest na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami podatkowymi (nieustanie się szkolimy dla naszych klientów chcemy być nie tylko na bieżąco ale wyjść do przodu). Dzięki nam możesz być spokojny o swoją księgowość.

ELASTYCZNOŚĆ - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego możesz mieć pewność, że nasza oferta będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.